To nic, że pada deszcz...

Kiedy śmieje się dziecko

Pogoda dzisiejszego popołudnia nas nie rozpieszczała.

Pada, pada, pada…, ale czy dzieci w czasie deszczu się nudzą?

Oczywiście, że nie!

W głowach rodziły się różne pomysły na uatrakcyjnienie wolnego czasu. Z wielu propozycji największą aprobatę miało malowanie twarzy. Wszystkim naszym dzieciom taka forma kreatywnego spędzania czasu spodobała się. Zabawa sprawiła wiele radości nie tylko dzieciom, ale i paniom. Na wszystkich kolorowych buziach gościł uśmiech. Dzieciaki malowały sobie nawzajem twarze specjalnie do tego przystosowanymi kredkami. W Ośrodku pojawili się bohaterowie bajek i filmów oraz kibice Legii.

Zgodnie ze słowami Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, a w naszym przypadku znikają również smuteczki i deszczowe chmury.

W związku z tym, że zbliża się Dzień Dziecka proponujemy wszystkim tę wspaniałą zabawę.

I. Bogudzińska, M. Siwiec