Zbiórka na TOZ w czasie wydarzenia Surowe Życie

Surowe Życie

21 stycznia Iwona Paszkiewicz Prezes Fundacji follow Me wraz z wychowankami naszej placówki będącymi pod opieką Agnieszki Boroń i Agnieszki Kamińskiej-Gorgoń wzięli udział największym wydarzeniu witariańskim na świecie – SUROWYM ŻYCIU, odbywającym się  Sangate Hotel Airport w Warszawie. Wspólnie z naszymi Przyjaciółmi z Odmładzanie Na Surowo zbierane były środki do puszki na wsparcie dokończenia budowy „Terapeutycznego Ogrodu Zmysłów". Dziękujemy za każde nawet najmniejsze wsparcie, każda złotówka zbliża nas do zakończenia projektu.

Na scenie Iwona Paszkiewicz i całą ekipą z naszego Ośrodka. Cieszymy się, że możemy tu dziś być razem z naszymi Przyjaciółmi z Odmładzanie Na Surowo.

relacja filmowa

Dziękujemy całej Społeczności Odmładzanie Na Surowo!

Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do puszki na wsparcie wychowanków naszej placówki.

Podczas wydarzenia Surowe Życie - Styczeń 2020 zebraliśmy:

2306,66 zł + 11 euro + 10 dolarów

Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na dalszą budowę Terapeutycznego Ogrodu Zmysłów.

Każdy może  dołożyć swoją cegiełkę do budowy naszego ogrodu i możes przekazać nam swój 1%

Cel szczegółowy: "Terapeutyczny Ogród Zmysłów"