Nagrody - konkurs Powiat Lipski - Południowa Brama Mazowsza

Powiat Lipski Południowa Brama Mazowsza

30 stycznia na pierwszej sesji Rady Powiatu Lipskiego 2020 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów konkursu plastycznego z okazji 20-lecia powstania naszego powiatu.

Konkurs dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu lipskiego został ogłoszony przez Starostę Lipskiego 20 listopada ubiegłego roku.

Celem konkursu, pod nazwą „Powiat Lipski – Południowa Brama Mazowsza” było zainteresowanie historią i teraźniejszością ziemi lipskiej, naszą „Małą Ojczyzną”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprezentować najbardziej charakterystyczne miejsca dla naszego terenu.

Dla wszystkich uczestników zostały przygotowane nagrody rzeczowe. Oficjalnego wręczenia dyplomów i nagród dokonali: Maria Węgrzecką – Wicestarosta Lipski oraz Zbigniew Ostrach – Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Lipskiego.

Więcej informacji o naszych laureatach: https://soswhuta.szkolnastrona.pl/art,1223,powiat-lipski-poludniowa-brama-mazowska-konkurs-plastyczny

Po uroczystości zaproszeni goście obejrzeli nagrodzone prace, które są wyeksponowane przy sekretariacie urzędu Starostwa Powiatowego w Lipsku na pierwszym piętrze.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii pokonkursowej.

Źródło: post Starostwo Powiatowe w Lipsku