Dzień Kolorowej Skarpetki

Kolorowa Sakrpetka

21 marca w naszej szkole odbył się "Dzień Kolorowej Skarpetki" zorganizowany z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa.

Kolorowa skarpetka

Akcja miała na celu podkreślenie różnorodności w społeczeństwie oraz wyrażenie solidarności z naszymi uczniami. W ramach wydarzenia wszyscy uczestnicy, zarówno dzieci jak i personel, założyli kolorowe skarpety "nie do pary". Ten nietypowy gest był symbolem radości, tolerancji i akceptacji dla osób, które codziennie muszą radzić sobie z poczuciem inności. Wszystkie klasy włączyły się w akcję, poruszając temat i tworząc piękne prace plastyczne pod tytułem "Kolorowe Skarpetki". Każda praca była unikalna, różnorodna, nie do pary, ale równie wyjątkowa jak każda osoba.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej ważnej inicjatywy, pokazując swoją empatię i wsparcie dla tych osób.

A. Dróżdż