Kolędy i jasełka

Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym światłość narodzonego Chrystusa przynosi spokój i wytchnienie, napełnia nasze serca miłością i staje się motywacją do czynienia dobra. 20 grudnia 2023 roku wśród dźwięków kolęd i pastorałek ponownie wybrzmiała opowieść o tym, że Chrystus każdego dnia winien rodzić się w sercu człowieka. W ostatniej scenie przedstawienia uczniowie zaprezentowali taniec aniołów, który wprowadził widownię w świąteczny nastrój.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu uczniów oraz pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hucie składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia zagości w naszych domach, aby każdy z nas miał moc i odwagę pokonywać trudności i osiągać wyznaczone cele.

Ilona Węgłowska, Marta Skowroń, Zofia Lasota