Magia naszego biegu trwa...

Zbiegający Mikołaje

Magia VI Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Hucie działa coraz mocniej, bo dołączyli do nas kolejni Mikołajowie, którzy chcą dzielić się dobrem i przekazują dary na licytację charytatywną:

• Restauracja KRAFT postanowiła przekazać na ten cel voucher o wartości 200 zł, który będziecie mogli wylicytować już w sobotę.
    Kraft
  • Każde dziecko zapisane na bieg ma szansę wygrać jedne z poniższych sanek, które ufundował dla Was Lobomarket ZwoleńTakie sanki na pewno się przydadzą i sprawią Wam wiele frajdy podczas zimowych zabaw na śniegu.
    Lobimarket
  • Prezes klubu Grzegorz Młyński w imieniu zawodników Enea Orlęta Zwoleń i swoim przekazał na licytację charytatywną koszulkę i piłkę podpisaną przez wszystkich zawodników, oraz pamiątkowy kalendarz na 2024 rok. Orlęta Zwoleń odnoszą duże sukcesy w piłce ręcznej, więc mamy nadzieję, że licytacja przekazanych przez nich rzeczy również odniesie sukces.
    Orlęta

Zapraszamy na bieg i do licytacji już jutro!