Moje KONIE, moja pasja

pasja

Zaczęło się od marzeń... a potem musiałam trochę tym moim marzeniom pomóc. Mrugnięcie Obecnie w stajni są 4 konie.

Najstarsza Wika - siwa klacz, która była z nami jako pierwsza, rasa małopolska. Wspaniała, duża klacz na spacery i zajęcia hipo w terenie. Obecnie jeździ na niej Michał Sz.

Wika

Kolejną klaczą w stajni jest "łaciata" jak mówi o niej Kasia - Florynka. Jest niedużym koniem rasy huculskiej, cierpliwa, łagodna i... pełna obaw jak wieją silne wiatry. Uśmiech Przyjechała do nas aż z Zakopanego, górska dziewczyna.

Florynka

Czas na przedstawienie płci męskiej - siwy Smyk - dzielny, duży koń syn Wiki, rasa małopolska. W tym roku po raz pierwszy brał udział w rajdzie konnym na Święty Krzyż pokonując ze mną ponad 140 km w 3 dni. Daliśmy radę Śmiech

Smyk

Grafit to drugi chłopak w stajni, skarogniady hucuł. Przyjechał do nas rok temu z Radomia ze stajni, w której kiedyś przez wiele lat prowadziłam hipo, tak więc znamy się od dawna. Sprawdzony, niebojący się hałasów i różnych "dziwnych" rzeczy. Bardzo wygodny szczególnie podczas asekuracji z góry.

Smyk i Grafit

To nasza cała stajenna rodzinka.

A. Adamowicz