walenynki

W dniu 14 lutego w naszym Ośrodku odbyła się impreza pod hasłem „Na Świętego Walentego serce bije u każdego”. Zwyczaje walentynkowe na dobre zakorzeniły się w naszej placówce. Kilka dni wcześniej zaczęła działać poczta walentynkowa, proponując wychowankom przesłanie walentynek wybranej osobie z wyrazami przyjaźni, koleżeństwa bądź miłości. Skrzynka Walentynkowa bardzo szybko napełniła się wspaniałymi kartkami walentynkowymi. Otwarcie poczty sprawiło wszystkim bardzo dużo radości i pozytywnych emocji.

poczta walentynkowa

W tym szczególnym dniu wychowankowie Ośrodka wzięli udział w różnych zabawach związanych z walentynkami, m. in. jedli na czas piernikowe serduszka, rozwiązywali hasła związane z dniem zakochanych, dziewczęta karmiły swoich partnerów słodkim kisielem. Podczas konkursów każdemu dopisywał humor, a i śmiechu było nie mało.

Wszyscy wychowankowie wraz z wychowawcami bawili się znakomicie. Cały dzień przebiegał w miłej, radosnej atmosferze. I pomimo tego, że w tym dniu nie rozbrzmiewała muzyka wszyscy bawili się znakomicie. Każdy z uczestników otrzymał na zakończenie lizaka w kształcie serduszka a także inne słodkości.

Ten dzień wszystkim pozostanie na długo w pamięci.

Autor: Monika Siwiec