IV Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej Lipsko’2022

LCK

24 listopada młodzież z naszego Ośrodka wzięła udział w czwartej edycji Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej. Wydarzenie to miało miejsce w Lipskim Centrum Kultury i zgromadziło aż 130 uczestników z naszego powiatu i powiatów ościennych.

• W kategorii zespoły wokalne zespół RYTM (w składzie: Anna Basiak, Martyna Bielecka, Kinga Szacińska, Małgorzata Kopczyńska) otrzymał wyróżnienie za prezentację utworu „Flaga”.
  • W kategorii soliści Anna Basiak zaśpiewała pieśń „Jest takie miejsce, taki kraj”.
  • W prezentacji poezji swoje talenty pokazali Kinga Szacińska, Paulina Sudół i Tomasz Salamon. Paulinka i Tomasz otrzymali wyróżnienia.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy wspaniałych występów, właściwej postawy, godnego reprezentowania placówki na szczeblu powiatowym i życzymy kolejnych sukcesów.

A. Celuch