Huśtawka Marzeń - głosowanie od 28 listopada

Informacja

Nasz projekt "Huśtawka marzeń" został zakwalifikowany do II etapu w konkursie ogłoszonym przez Netto.

Projekt, który zgłosiliśmy obejmuje doposażenie istniejącego placu zabaw w huśtawkę, która umożliwi korzystanie z niej dzieciom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach i tym które nie potrafią samodzielnie siedzieć.
Dzieci poruszające się na wózkach nie będą już tylko obserwatorami zabaw swoich rówieśników.

Integracja dzieci na wózkach inwalidzkich z rówieśnikami jest niezmiernie ważna w prawidłowym rozwoju psychospołecznym. Integracyjna Huśtawka pomoże we wspólnej zabawie na świeżym powietrzu, a także aktywności ruchowej, która pozytywnie wpływa na rozwój dzieci z różnymi niepełnosprawnościami.

Głosowanie rozpoczyna się od 28 listopada. Każdy głos się liczy i może pomóc dzieciom.

Huśtawka

Informacja