Bal nad Bale w Karnawale

bal

8 lutego odbył się w naszej placówce wielki… bal karnawałowy.
W tym roku postanowiliśmy, że wystrój naszej sali będzie nawiązywał do słynnego karnawału weneckiego – barwnego widowiska, pełnego śmiechu, muzyki, zabawy i radości. Dlatego głównym elementem naszej dekoracji były maski i postaci pięknych dam w strojach z różnych epok. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu p.: Agnieszki Adamowicz, Anny Góralskiej oraz Danuty Wójcik powstały „małe dzieła sztuki". Precyzja wykonania była imponująca, a każdy detal maksymalnie dopracowany. Nasza sala nabrała wielkiego, prawdziwie weneckiego uroku.

W godzinach dopołudniowych bawiły się dzieciaki z przedszkola oraz uczniowie klas I – III. Humory wszystkim dopisywały.

Pląsamy po sali
to świetna zabawa,
są stroje bajkowe,
niech żyje karnawał.
Zabawa w Ośrodku,
wesoła zabawa.
Niech trwa jak najdłużej
wspaniały
karnawał.

Święty Mikołaj odwiedzał nas już kilkakrotnie w okresie świątecznym. Zawsze był serdecznie witany, a jego wizyta wywoływała wiele pozytywnych emocji. Tym razem był wysłannikiem Zarządu i Pracowników PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim, który tradycyjnie już od lat przygotowują dla nas paczki z pysznymi słodkościami. Przekazali je Mikołajowi i zobowiązali do ich przekazania.Maluchy nie odstępowały wyjątkowego Gościa nawet na krok, a on mimo zmęczenia również świetnie się bawił.

W godzinach popołudniowych bawili się nasi starsi uczniowie. Gościliśmy też przedstawicieli pracowników PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim, rodziców, naszych nauczycieli i pracowników Ośrodka.

Wszystkich gorąco powitał Tadeusz Kosiński Dyrektor Ośrodka, wyrażając nadzieję, że będzie to popołudnie i wieczór pełne radości, uśmiechu i wspaniałej zabawy.
Nasz zespół taneczny w karnawałowych maskach pokazem tańca udowodnił, że potrafimy tańczyć, bawić się.

Tę grupę również odwiedził gorąco witany Święty Mikołaj, przekazując paczki ze słodyczami. Pozostał z nami dłużej bawiąc się tak samo dobrze jak my.

Wszystkim, którzy zapewnili nam tak wspaniałą zabawę i pyszne niespodzianki

dziękujemy!!!