Dzień Patrona - 14 rocznica nadania imienia naszej placówce

Dzień Patrona

27 i 28 maja obchodziliśmy Święto Patrona naszego Ośrodka, czyli Kawalerów Orderu Uśmiechu.

To najpiękniejsze odznaczenie, które wręczane jest przez dzieci osobom, które bezinteresownie pomagają najmłodszym.

Pierwszego dnia starsi wychowankowie brali udział w konkursach na temat Kawalerów Orderu, a jest ich ponad 1000. Wykazali się dużą wiedzą i ogromnym zaangażowaniem w przydzielone zadania.

Najmłodsi uczniowie uczestniczyli następnego dnia w grach i zabawach na boisku szkolnym (fotorelacja Agnieszki Kamińskiej-Gorgoń). Było pięknie, kolorowo i bardzo wesoło.

Przesyłamy słoneczne pozdrowienia dla wszystkich

Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Order Uśmiechu

Wspomnijmy 26 maja 2007 rok. To w Lipskim Centrum Kultury w obecności Marka Michalaka Kancelerza Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu nasza placówka otrzymała to zaszczytne imię:

Nadanie imienia

K. Rusiecka-Więcław