Fundacja Orange

Na Konferencji Dzień Bezpiecznego Internetu 2020 Działajmy Razem nie mogło zabraknąć wystąpienia Ewy Krupy Prezeski Fundacji Orange - Głównego Partnera wydarzenia.

Ewa Krupa Fundacja Orange

Fundacja Orange działa na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Uczy młodych,  jak używać nowych technologii mądrze i kreatywnie, aby mogli w pełni rozwijać swój potencjał w tak szybko zmieniającym się świecie.

Realizuje programy takie jak:

Wspiera też projekty innych organizacji. W działania Fundacji jako wolontariusze włączają się pracownicy Orange Polska.

Działania skierowane są głównie do dzieci i młodzieży. z myślą o nich. Wspierane są szkoły, rodzice i całe społeczności z małych miast i wsi. Wszystko po to, by w pełni przygotować młodych do korzystania z potencjału technologii z pożytkiem dla wszystkich: od podstaw bezpieczeństwa w Internecie po umiejętność programowania. Dla nauczycieli i edukatorów stworzone zostały materiały, scenariusze zajęć, filmy, dzięki którym mogą prowadzić zajęcia dla dzieci. Dla rodziców bezpłatny poradnik internetowy o bezpieczeństwie online, a dla dzieci edukacyjną aplikację.

Na podstawie:

• Funacja Orange